تبلیغات
پرندگان مهاجر گیلان - مطالب بهمن 1391
پرندگان مهاجر گیلان
سوگند میبرم به مرام پرندگان *** در شهر ما سزای پریدن تفنگ نیست
یکشنبه 15 بهمن 1391

پاکسازی زباله ها در 13 بهمن 91

یکشنبه 15 بهمن 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ماهان

روز جمعه گذشته:
کیاشهری ها با گلگشت و پاکسازی از روز جهانی تالاب استقبال کردند
سبزپرس – گروه تشکل ها و رسانه؛ لیلا مسروری: پنجمین برنامه پاکسازی پارک ملی بوجاق توسط سازمان های مردم نهاد در بندر کیاشهر برگزار شد.

به گزارش سبزپرس، در اسقبال از روز جهانی تالاب روز جمعه گذشته با دعوت موسسه پیشگامان محیط زیست بندر کیاشهر، پنجمین برنامه پاکسازی زباله ها در محدوده پارک ملی بوجاق بندر کیاشهر با حضور گروه رفتگران طبیعت استان گیلان و گروه کوهنوردی دلفک لاهیجان و اهالی کیاشهر انجام شد.
این برنامه در دوبخش صبح شامل گلگشت در پارک ملی بوجاق و تماشای قو های فریاد کش که برای زمستانی گذرانی به این منطقه می آیند و در بخش عصر پاکسازی جنگل دست کاشت کاج متعلق به منابع طبیعی برگزار شد که حجم قابل توجهی از زباله های برجای مانده از گردشگران جمع آوری شد.
در پایان این مراسم حاضران با تاکید بر پاک نگه داشتن طبیعت انجام چنین برنامه هایی را ضروری دانسته و خواستار ادامه این روند شدند تا فرهنگ صحیح طبیعت گردی و تفریح در محیط طبیعی در بین مردم رواج پیدا کند.
اهالی کیاشهر از جمله مشکلات این شهر را دفن غیر بهداشتی و دپوی زباله ها در جنگل منابع طبیعی این شهر می دانند و معتقدند که سبب ایجاد آلودگی محیط زیست و تخریب چهره زیبای طبیعت این منطقه است.

http://isdle.ir

http://up.p30room.ir/uploads/13625472771.jpg
دوشنبه 9 بهمن 1391

پنجمین دور جمع آوری زیاله بندر کیاشهر ( حاشیه سفیدرود )

دوشنبه 9 بهمن 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ماهان

با سلام به دوستان و بازدید کنندگان گرامی

پاکسازی زباله ها در بندر کیاشهر این بار در حاشیه سفیدرود واقع در محدوده پارک ملی،خشکی-دریایی بوجاق بندر کیاشهر بزگزار می گردد ، بار دیگر میزبان دوستداران طبیعت خواهیم بود تا با حضور جوانان علاقمند به محیط زیست به جمع آوری زباله های پارک ملی بوجاق بپردازیم....  از
عزیزانی که دوستدار محیط زیست می باشند دعوت میشود تا در این حرکت فرهنگی ، اجتماعی حضور یابند و به پاکیزگی محیط زیست و حاشیه سفید رود کمک کنند

زمان : جمعه 13 بهمن ماه 1391 ساعت 10صبح
مکان : بندر کیاشهر-اسکله صیادی-انتهای جاده کاجستان